Příprava svatby od A do Z

Svatbu naplánujeme a připravíme od A do Z podle Vašich představ

Svatební tiskoviny

Oznámení, jmenovky, harmonogram, zasedací pořádek a další – vše v jednotném designu Vaší svatby

Co děláme

Svatební dekorace

Připravíme a zapůjčíme svatební výzdobu a dekorace dle Vašeho přání

Koordinace svatebního dne

Provedeme Vás celým svatebním dnem, od ranních příprav až po první novomanželský tanec

Naše svatby

Karla & Lukáš

Karla & Lukáš

Karla & Lukáš

Verča s Nikol se okamžitě pustily do plánování a na podzim jsme měli téměř většinu věcí zařízených. Těsně před svatbou už nás čekalo jen doladění „pár“ detailů. Úplnou třešničkou na dortu byla koordinace svatebního dne, která vyšla na jedničku. Holky se postaraly o hladký průběh celého dne a nádhernou výzdobu místa na hostinu. V závěru dodám, že jsme díky holkám ušetřili spoustu času, nervů, narazili na skvělé dodavatele a mohli si užít naprosto bezstarostný den „D“.
Děkujeme za nezapomenutelný svatební víkend.
K&L

Ivana & Jaroslav

Ivana & Jaroslav

Ivana & Jaroslav

Holky se postaraly o nazdobení obřadního místa, zkoordinovaly cca 60 svatebních hostů, během odpoledne pohlídaly naplánovaný harmonogram a mohla bych vypisovat dál. Zkrátka bylo postaráno o všechny důležité věci, ale i o detaily. My jsme se do organizace nemuseli vůbec zapojovat a jen jsme si užívali s našimi hosty.
Díky holkám jsme si náš den všichni naplno užili, bez stresu.
Děkujeme moc
I+J Švecovi

Jana & Roman

Jana & Roman

Jana & Roman

Díky děvčatům jsme měli krásný den, který byl naprosto bezvadný. Žádný stres ani nepohoda, všichni byli moc spokojeni. Všem mohu jejich práci jen doporučit, jsou skvělé. Děkujeme za skvělou práci, Jana a Roman, Bedřichov.

Tereza & Honza

Tereza & Honza

Tereza & Honza

Lucka & Martin

Lucka & Martin

Lucka & Martin

Díky koordinátorkám ze Svateb v Jizerkách jsme i jako organizátorsky bezradný pár měli hezkou svatbu, která nezklamala naše očekávání. Holky si hravě poradily s každou (i nečekanou) situací, byly vždy kontaktní a vyšly nám maximálně vstříc. Zařídily nám krásnou výzdobu, se kterou bychom si sami určitě neporadili, pomohly nám naplánovat party a díky jejich schopnostem a zkušenostem vše vyšlo, jak mělo, nic nechybělo a na nic se nezapomnělo :-). Moc děkujeme!

Katka & Adam

Katka & Adam

Katka & Adam

Dominika & Vojta

Dominika & Vojta

Dominika & Vojta

Jsme holkám nesmírně vděční, že nás na tento den připravily a koordinovaly vše co bylo potřeba. Díky jejich píli, profesionalitě, organizačním schopnostem, empatii a nadhledu, jsme si mohli náš den užít nejvíc jak jen to šlo a moc jim tímto děkujeme, neboť bez nich bychom v plánech leželi ještě teď.:)

Ivana & Radek

Ivana & Radek

Ivana & Radek

V tu chvíli přišlo vysvobození v podobě předčasného svatebního daru, který jsme obdrželi od jednoho z našich přátel a sice koordinace svatby ze strany Nikči a Verči. Přestože jsme nad touto možností neuvažovali, jednalo se o ten nejlepší nápad, který bychom všem nastávajícím novomanželům vřele doporučili. Holky se naprosto profesionálně ujmuly této funkce a postaraly se do detailů o vše podstatné – od výzdoby slavobrány, přes koordinaci přijíždějících hostů, bezproblémový průběh obřadu až po následné focení. Díky pomoci děvčat jsme si tento náš den mohli užít v naprosté pohodě.

Zlatka & Jirka

Zlatka & Jirka

Zlatka & Jirka

Nevěsty určitě neváhejte, nechte si poradit a pomoci s vaším svatebním dnem. Ušetříte si nervy a spoustu času. S klidem jsme se mohli věnovat hostům, protože jsme se v den D o nic nemuseli starat.
Ještě jednou moc děkujeme.

Kamila & Vladimír

Kamila & Vladimír

Kamila & Vladimír

Holky jsou moc šikovné a nápadité. Troufám si říct, že vyplní každé přání, které si jen zamanete. Pomůžou úplně s každičkou věcí, která k tomuto dni patří, a udělají vše přesně tak, jak si přejete. Nic není problém a nic není špatně! A byť jsme měli malinkou svatbu, nemusela jsem se absolutně o nic starat, a mohla jsem si plnými doušky užívat svůj den D. Takže pokud se rozhodujete, tak jednoznačně oslovte Svatby v Jizerkách a nebudete litovat.

Eliška & Ota

Eliška & Ota

Eliška & Ota

Nikol s Verčou odvedly skvělou práci a já jsem si díky nim svatební den užila v klidu, aniž bych něco kontrolovala a řešila. Nikol s Verčou jsou vždy vlídné, připravené kdykoli zasáhnout, klidné a stále s úsměvem na tváři. Doporučila bych je opravu každé nevěstě, ať už na přípravu celé svatby nebo na koordinaci svatebního dne.

Lucka & Honza

Lucka & Honza

Lucka & Honza

Tak jsem se rozhodla to vzít do svých rukou a společně se Svatby v Jizerkách náš den D konečně zrealizovat. Vše bylo v přísném utajení, všichni hosté zapojeni do této akce rovněž tajemství udrželi a nám se podařilo vše zařídit bez jediného podezření ženicha. Druhým neobvyklým úkolem bylo, že jsme chtěli večerní obřad. K našemu velkému štěstí nám napadl i čerstvý sníh a o romantiku tak bylo postaráno. Nikol s Verčou nádherně nazdobily obřadní místo a můj muž byl výsledkem naprosto unešen. Takže překvápko dopadlo na výbornou. Nikol a Verčo, moc děkujeme za skvěle zorganizovanou svatbu!

Naše další svatby