Ivana a Jaroslav, 18.6.2022

Hotel Maruška, Janov nad Nisou

Jejich přítomnost jsme ocenili už den před svatbou, když nám pomohly sestavit zasedací pořádek a vše vyzdobit.
Celý svatební den byl také v režii holek – postaraly se o nazdobení obřadního místa, zkoordinovaly cca 60 svatebních hostů, během odpoledne pohlídaly naplánovaný harmonogram a mohla bych vypisovat dál. Zkrátka bylo postaráno o všechny důležité věci, ale i o detaily. My jsme se do organizace nemuseli vůbec zapojovat a jen jsme si užívali s našimi hosty.
Díky holkám jsme si náš den všichni naplno užili, bez stresu.
Děkujeme moc
I+J Švecovi

Foto: Lea Jenčová

Karla a Lukáš, 11.6.2022

Chrám Navštívení Panny Marie, Hejnice a Penzion Hubert, Raspenava

Jelikož ani jeden z nás neoplývá organizačními ani tvůrčími dovednostmi, byla pro nás koordinace jasnou volbou. Zvolili jsme balíček Premium společně s balíčkem tiskovin, poté jsme se v podstatě nemuseli o nic starat. Verča s Nikol se okamžitě pustily do plánování a na podzim jsme měli téměř většinu věcí zařízených. Těsně před svatbou už nás čekalo jen doladění „pár“ detailů. Úplnou třešničkou na dortu byla koordinace svatebního dne, která vyšla na jedničku. Holky se postaraly o hladký průběh celého dne a nádhernou výzdobu místa na hostinu. V závěru dodám, že jsme díky holkám ušetřili spoustu času, nervů, narazili na skvělé dodavatele a mohli si užít naprosto bezstarostný den „D“.
Děkujeme za nezapomenutelný svatební víkend.
K&L

Foto: Daniel Dančevský

Jana a Roman, 3.6.2022

Bedřichov

Domluvila jsem si schůzku a nestačila se divit s jak velkou profesionalitou, empatií a trpělivostí jsem se setkala. Nikča i Verča byly velice milé, dostali jsme spoustu cenných rad. Díky jejich přístupu a profesionalitě jsme se rozhodli, ze využijeme jejich služeb, a bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsme udělali. Krásně připravily svatební místo i místo obřadu. Díky jejich pomoci jsme měli krásný den, který byl naprosto bezvadný. Žádný stres ani nepohoda, všichni byli moc spokojeni. Všem mohu jejich práci jen doporučit, jsou skvělé. Děkujeme za skvělou práci.

Jana a Roman, Bedřichov.

Foto: Ondřej a Simona Fialovi

Lucie a Martin, 28.5.2022

Muzeum Liberec, myslivna Liberec – Harcov

Holky si hravě poradily s každou (i nečekanou) situací, byly vždy kontaktní a vyšly nám maximálně vstříc. Zařídily nám krásnou výzdobu, se kterou bychom si sami určitě neporadili, pomohly nám naplánovat party a díky jejich schopnostem a zkušenostem vše vyšlo, jak mělo, nic nechybělo a na nic se nezapomnělo :-). Moc děkujeme!

Foto: Nikol Pospíšilová

Katka a Adam, 21.5.2022

Zámeček Raspenava

Foto: Daniel Dančevský

Tereza a Honza, 7.5.2022

Zámeček Raspenava

Foto: Andrea Dostálová

Dominika a Vojta, 26.2.2022

Zámecký Dvůr Černousy

To jsem ale netušila, že naše svatba bude ještě větší a silnější zážitek, který si uchováme v našich srdcích až do smrti.

Představa dne D je pro nevěstu dokonalost naplněna rodinou a kruhem těch nejbližších, avšak samotná příprava je plná nervů, nových zjištění co vlastně vše potřebujete a nemáte, sem tam terčem hádek, protože oba na skladbu tohoto dne máme jiný názor a tak krok – vyhledat někoho, kdo nás nasměruje, zároveň ale s poklidem připraví vše co potřebujete a doprovodí vás celým dnem bez toho abyste se museli stresovat a myslet na ty zbytečné nejdetailenjší detaily – bylo rozhodnutí pro holky ze SvatbyvJizerkách. Jsme nesmírně vděční, že nás na tento den připravili a koordinovali vše co bylo potřeba. Díky jejich píli, profesionalitě, organizačním schopnostem, empatii a nadhledu, jsme si mohli náš den užít nejvíc jak jen to šlo a moc jim tímto děkujeme, neboť bez nich bychom v plánech leželi ještě teď.:)
Nejedlovi

Foto: Jiří Knejp

Ivana a Radek, 17.9.2021

Na Krásné vyhlídce, Boseň

Ačkoliv jsme se původně domnívali, že veškerou přípravu a následnou organizaci zvládneme tzv. na vlastní pěst, s blížícím se termínem svatby bylo víceméně jasné, že se bude jednat o jeden velký ,,blázinec‘‘. V tu chvíli přišlo vysvobození v podobě předčasného svatebního daru, který jsme obdrželi od jednoho z našich přátel a sice koordinace svatby ze strany Nikči a Verči. Přestože jsme nad touto možností neuvažovali, jednalo se o ten nejlepší nápad, který bychom všem nastávajícím novomanželům vřele doporučili. Holky se naprosto profesionálně ujmuly této funkce a postaraly se do detailů o vše podstatné – od výzdoby slavobrány, přes koordinaci přijíždějících hostů, bezproblémový průběh obřadu až po následné focení. Díky pomoci děvčat jsme si tento náš den mohli užít v naprosté pohodě.
Ještě jednou obrovské DÍKY @Svatbyvjizerkách
I &R

Foto: Johanka Antošová

Zlatka a Jirka, 10.9.2021

Andy West Ranch, Kunětice

Svatbu jsme měli 10.9.2021 na Andy West Ranch v Kuněticích nedaleko Pardubic. I přes větší vzdálenost nebyl problém využít služeb agentury. Holky jsou moc milé, ochotné a vždy s úsměvem, klidem a pohodou pomohou – což ve svatební den, který je občas náročný, oceníte🙂. Moc děkujeme za nádherně vyzdobené místo pro obřad, ozvučení též nebyl pro ně žádný problém, dále koordinaci celého obřadu, dne a večera. Nemuseli jsme se starat o harmonogram, řekli jsme si, co zhruba chceme a zbytek jsme nechali na Svatby v Jizerkách, krásně určovali tempo svatby, všichni hosté se skvěle bavili a též pečovali o nás novomanžele 🥰.
PS: Nevěsty určitě neváhejte, nechte si poradit a pomoci s vaším svatebním dnem. Ušetříte si nervy a spoustu času🙂. S klidem jsme se mohli věnovat hostům, protože jsme se v den D o nic nemuseli starat.
Ještě jednou moc děkujeme.
Jirka a Zlatka Vaníkovi z Pardubic

Foto: Richard Beníšek

Kamila a Vladimír, 28.8.2021

Potkávárna u Havrana, Josefův Důl

Holky jsou moc šikovné a nápadité. Troufám si říct, že vyplní každé přání, které si jen zamanete. Pomůžou úplně s každičkou věcí, která k tomuto dni patří, a udělají vše přesně tak, jak si přejete. Nic není problém a nic není špatně! A byť jsme měli malinkou svatbu, nemusela jsem se absolutně o nic starat, a mohla jsem si plnými doušky užívat svůj den D. Takže pokud se rozhodujete, tak jednoznačně oslovte Svatby v Jizerkách a nebudete litovat. ☺️

Foto: Marina Provaznik

Martina a Dan, 27.8.2021

Krkonošské Muzeum a Restaurace Vyhlídka, Jilemnice

Foto: Martina Hlavová

Lucie a Jan, 3.12.2020

Hotel Perla Jizery, Josefův Důl

Holky jsou moc fajn, šikovné, mají super nápady, vše zařídí a zorganizují. Vyslechnou si Vás a Vaše přání a představy a klidně jim v realizaci můžete nechat volnou ruku a jednoznačně budete spokojeni. Já pro ně měla poměrně neobvyklý úkol, vlastně celá naše svatba byla, řekla bych, neobvyklá a Nikol s Verčou to zvládly skvěle. Přišla jsem s tím, že chci uspořádat svatbu jako překvápko pro mého nastávajícího. S partnerem jsme byli již na mnohém domluveni, již dva roky jsme byli zasnoubeni, ale nějak se nám nedařilo sehnat to pravé místo a svatbu konečně zrealizovat. Tak jsem se rozhodla to vzít do svých rukou a společně se Svatby v Jizerkách náš den D konečně zrealizovat. Vše bylo v přísném utajení, všichni hosté zapojeni do této akce rovněž tajemství udrželi a nám se podařilo vše zařídit bez jediného podezření ženicha. Druhým neobvyklým úkolem bylo, že jsme chtěli večerní obřad. K našemu velkému štěstí nám napadl i čerstvý sníh a o romantiku tak bylo postaráno. Nikol s Verčou nádherně nazdobily obřadní místo a můj muž byl výsledkem naprosto unešen. Takže překvápko dopadlo na výbornou. Nikol a Verčo, moc děkujeme za skvěle zorganizovanou svatbu! Lucie a Jan

Foto: Daniel Dančevský

Eliška a Ota, 29.8.2020

Potkávárna u Havrana, Josefův Důl

S tímto závěrem jsem oslovila Svatby v Jizerkach – hledala jsem někoho, kdo se postará o hladký průběh našeho dne. Spolupráce probíhala skvěle, s Nikol jsem po telefonu a na osobní schůzce probrala vše potřebné a předala ji zbylou organizaci tak, abych já si to už jen užila a nemusela nic řešit.

Holky nás nakonec ještě zachránily, když jsme zjistili, že jsem fotografku objednala na špatný den. A v náš svatební den už nemohla. Nikol mi na rychlo sehnala dva fotografy a v úplném klidu mě nechala vybrat, od koho si přejeme svatební den nafotit. Veškerý stres tak díky ní šel den před svatbou mimo mě a já jsem si mohla užívat přípravy.

Na místě nám holky pomohly vše doladit, domluvily potřebné detaily s kuchyní i majiteli místa, krásně ozdobily slavobránu a koordinovaly příjezd hostů, focení, přípravu na obřad, přesuny celé skupiny lidí a další. Odvedly skvělou práci a já jsem si díky nim svatební den užila v klidu, aniž bych něco kontrolovala a řešila. Nikol s Verčou jsou vždy vlídné, připravené kdykoli zasáhnout, klidné a stále s úsměvem na tváři. Doporučila bych je opravu každé nevěstě, ať už na přípravu celé svatby nebo na koordinaci svatebního dne. Moc jim děkuji za skvělou práci, kterou na naší svatbě odvedly.

Foto: Daniel Dančevský

Kačka a Michal, 15.8.2020

Kostel Sv. Antonína Paduánského, Bedřichov a Hotel Perla Jizery, Josefův Důl

Veletrh nás mile překvapil, díky ochutnávkám dortů a vystaveným květinám se nám usnadnilo rozhodování. Zde nás Nikol a Veronika ujistily, že díky nim může náš velký den probíhat v klidu a bez starostí. Následně s námi probíraly všechny detaily svatby, přičemž jsme si uvědomili na co všechno jsme nepomysleli.:) Dále nás provázely na všech schůzkách, zařídily hudební doprovod v kostele, pomohly vyřešit přesun svatebčanů se zajištěním parkoviště a mnoho dalšího :). Největší přínos koordinace je, že jsme si den svatby užili naplno, o nic se nemuseli starat a vše probíhalo jak mělo. Za to Veronice a Nikol velice děkujeme a můžeme jejich služby jen doporučit. 🙂

Foto: Tomáš Malý

Martina a Tomáš, 1.8.2020

Hotel Maruška, Janov nad Nisou

Během příprav nám Veronika s Nikol pomohly zařídit spoustu věcí, od svatebního kameramana, přes svatební bránu, až po kompletní výzdobu. Nejvíce si však jejich práce ceníme během samotného svatebního dne, kdy do průběhu nijak výrazně nezasahovaly, ale zároveň se postaraly o to, aby vše běželo tak jak má.

I přesto, že jsme o využití svatební koordinace z počátku neuvažovali, jsme nakonec velmi rádi, že jsme do toho šli a určitě všem budoucím nevěstám a ženichům @Svatbyvjizerkách doporučujeme všemi deseti! M+T

Foto: Markéta Synková

Terezka a Pája, 22.8.2020

Hořenovský mlýn, Nemyčeves

 Vše bylo přesně tak jak být mělo. Rozhodně bychom doporučili všem kteří uvažují o tom že si odlehčí v takový den hlavu a přenechájí práci profesionálům aby se mohli soustředit jen na sebe navzájem,což je to o co přeci jde 🙂

Foto: Jiří Knejp

Šárka a Aleš, 12.7.2020

Hotel Perla Jizery, Josefův Důl

Patřím mezi ženichy, kteří se ve velkém zapojili do příprav svatby, proto jsem měl dobrý přehled a představu, jak bude svatba probíhat. No.. ne tak docela. Koordinátorky byly velmi nápomocné při finálním sestavování časového harmonogramu, během kterého zjišťovaly detaily a často vypichovaly věci, které je třeba si připravit dopředu, aby samotný den byl tak pohodový, jak si každá nevěsta přeje a ženich předpokládá  Díky tomu sice bylo několik dnů před svatbou trochu náročnějších (fakt už jsem to chtěl mít hotové, navíc: „přeci na těch detailech tolik nezáleží“), ale tak hladký průběh svatby, bych upřímně přál každému!

V den svatby: přijely dříve, aby si prošly místo obřadu a oslavy, vymysleli mnohem hezčí způsob, jak budou klíčoví členové (rodiče, svědci, družba) nastupovat, jak budou stát ostatní svatebčané, znovu si potvrdily s námi (vlastně se mnou, nevěsta již podstupovala přípravy) harmonogram, odzkoušeli jsme hudbu kvůli venkovnímu obřadu…zkrátka chtěly vidět den očima svatebčanů i nevěsty s ženichem!
Po tom nebylo nic jednoduššího, než všem hostům při příjezdu ukázat prstem „toto jsou svatební koordinátorky, ony vám budou říkat, kde a kdy být a cokoliv budou potřebovat, udělejte!“

No a tím to haslo.. já, ani nevěsta jsme se o nic dalšího nestarali. Velmi efektivně pracovaly s hosty i novomanžely, organizovaly všechny před důležitými momenty, psychicky podporovaly nás dva a občas připomněly, co se kdy bude dít.

No, upřímně, přál bych každému tak pohodovou svatbu, jako jsme měli my. Žádné zdržení, žádní ztracení hosté, žádné nedostatky! Ještě jednou zopakuji – svatební koordinátorky na svatbu rozhodně ano! A obzvlášť ty ze Svatby v Jizerkách 

Foto: Simona Boorová

Věrka a Jirka, 20.6.2020

Rybník u Krkavčích Skal a Penzion U Větrné Víly, Žibřidice

Tomu může dopomoci právě Veronika a Nikol. Například tím, že přijdou a nevěstu ujistí, že vše běží, jak má, že vše je na svém místě a není se čeho obávat. A co si budeme povídat když je klidná nevěsta, tak pak může být klidný i ženich. Dále vám pomohou například s jednou z nejzapeklitějších otázek a to, jak zorganizovat hromadu aut na malý prostor. Ne jen, že to vymyslí, ale i zařídí, že někdo koordinuje přijíždějící svatebčany a říká jim, kde mají parkovat. Nebo například zachraňují ženichy, když mají sundávat podvazek a kleknout na zablácenou zem. To pak přiskočí Veronika a obětuje svou bundu, aby si ženich kalhoty neušpinil. Za to ještě jednou velké díky. Věrka a Jirka

Foto: Petr Kalousek

Chcete i Vy svatbu v klidu a bez starostí?

Kontaktujte nás