Jelikož v tomto roce doba covidová už pomalu, ale jistě začala ustupovat (doufáme, že to tak zůstane i nadále), rozhodly jsme se po dvou letech uspořádat další svatební veletrh, tentokrát v krásném prostředí Pytloun Grand hotelu Imperial v Liberci.

Mohli byste si myslet, že holky, co už jeden veletrh pořádaly, další budou mít v malíku. Otevřeně ale přiznáváme, že opak byl pravdou. Dvouletá pauza, kdy i svatby byly v omezeném režimu, natož velké akce typu veletrh, byla na průběhu našich příprav znát.

Za přípravami se i tentokrát schovávaly hodiny a hodiny práce, telefonátů a e-mailů. A i když se může zdát, že organizování takto velké akce je jen radost, můžeme s upřímností říci, že rodinný život jde v tuto chvíli na druhou kolej. Ale jenom díky podpoře právě členů rodiny a přátel, za což jim moc děkujeme, tyto akce můžeme pořádat znovu a znovu.

Jsme tedy nadevše rády, že veletrh měl i tentokrát velký úspěch ať už ze strany vystavovatelů, kteří se mohli zase po dlouhé době prezentovat se svými svatebními službami, tak ze strany Vás, návštěvníků, kterých dorazilo více než pět set.

Na veletrhu jste se mohli seznámit se svatebními místy, prohlédnout si prezentace fotografů, ochutnat výborné dezerty cukrářek a skvělý catering od Masterchef finalistky Lucinky Čižmárové-Drábkové. Budoucí nevěsty si také mohly vyzkoušet spodní prádlo, svatební šaty, nechat o sebe pečovat vizážistkami a nechat se vyfotit na vzpomínkový portrét. Ani na stejně důležité ženichy jsme nezapomněly, ti si mohli vyzkoušet nespočet snubních prstenů, ochutnat dobré víno a nechat se se svojí polovičkou vyfotit ve fotokoutku.

V neposlední řadě jste také mohli navštívit stánek s naší nabídkou služeb, které začínají u svatebních konzultací, pokračují přes koordinaci svatebního dne až po kompletní přípravu svatby nejenom v Jizerkách. Jelikož nabízíme opravdu široký výběr služeb, můžeme s klidem říci, že každá nevěsta či ženich si u nás najde to svoje a velice nás těší, že zájem byl opravdu velký.

Z akce máme opravdu skvělý pocit a těší nás, že jsme mohly v Liberci pro širokou veřejnost uspořádat takto krásnou a úspěšnou událost.

Na závěr už jenom jedno: „Daly jsme to a těšíme se na příště!“