Svatební balíčky pro Váš klidVaši pohoduPohádkovou svatbu

Od snů k realizaci

Svatbu mám přípravenou, ale nemám koordinátorku

Svatbu máte naplánovanou, vše připravené, dodavatele objednané, ale obáváte se chaosu v průběhu dne? Není důvod. Před svatbou nás seznámíte s Vašimi představami o průběhu svatby, probereme celý den bod po bodu a my už se následně postaráme o hladký chod svatby a pohodlí Vašich hostů.

Zkontaktujeme Vámi vybrané dodavatele, zkoordinujeme samotný svatební den, včetně dodavatelů a hostů, zajistíme program svatby od začátku až po jeho zakončení a dohlídneme nebo pomůžeme s instalací dekorací.

Mám představu o svatbě, ale přípravy nestíhám

Představu o svatbě máte, ale nemáte tolik času, kolik by bylo na naplánování potřeba? Svěřte nám svou ideu, my pro Vás připravíme několik variant od každého svatebního dodavatele (místo, catering, DJ, květiny a další), připravíme rozpočet a následně se postaráme o veškerou komunikaci, aby Váš den probíhal co nejvíce hladce, na což samozřejmě i osobně dohlédneme, budeme s Vámi během celého svatebního dne.

Nechci se o nic starat

Zásnuby máte za sebou, ale jste časově vytížení a hledáte někoho, kdo se kompletně postará o celou svatbu i o Vaše pohodlí? My pro Vás zajistíme kompletní servis od A do Z, včetně neomezených osobních schůzek, neomezeného výběru dodavatelů, ukázek svatebních produktů včetně svatebního menu a dortu. Tento komplet servis je určen pro nejnáročnější snoubence, kteří plánují velkou svatbu s velkým předstihem a času nemají nazbyt. Plánování si mohou užívat z pohodlí domova, ze svatebních míst zajistíme video prohlídky a též vytvoříme a zajistíme správu svatebního webu. Samozřejmostí je kontrola na celým svatebním dnem.

Co dalšího pro Vás můžeme udělat?

Chcete jít s dobou ale tvorba svatebního webu je pro Vás španělská vesnice? My ho pro Vás vytvoříme včetně všech informací o svatbě, programu, RSVP atd. Podívejte se na ukázku, jak by Váš také svatební web mohl vypadat.

Máte svatbu již připravenou, ale chybí Vám pouze dekorace? I s tím Vám umíme pomoci. Připravíme a nadekorujeme místo obřadu i následné oslavy dle Vašich představ a požadavků.

Chtěli byste profi fotokoutek s obsluhou či jen vlastní s Instaxem? Obojí pro Vás můžeme zajistit, včetně zapůjčení fotoaparátu a rekvizit do fotokoutku. Zábava už je pak jen na Vás.

Děti na Vaší svatbě nesmí chybět, ale zároveň pro ně potřebujete vymyslet zábavu a zajistit „tetu na hlídání“? Spolupracujeme s profesionálními chůvami, které děti ohlídají, připraví pro ně pestrý program a vy si svatbu o to více užijete.

Chcete, aby se Vaši hosté bezpečně a bez rizika dostali z oslavy domů? Jednoduše nám je svěřte a naši školení řidiči je dopraví až před dveře jejich domovů.

Chcete další informace?

Kontaktujte nás.

ZDE