Slider

Video

video-cover

Audio

Lily Hunter
Insert Audio Title Here

Progress Bar

Graphic Design
0%
HTML5 & CSS3
0%
Web Design
0%
WordPress 70
0%

Counters

0
Days Together
Amet consectetur adipiscing elit praesent eu purus a tortor.
0
Weddings
Adipiscing elit praesent eu purus a tortor lorem scelerisque feugiat.
0
Happy Clients
Praesent eu purus a tortor feugiat integer condimentum lacus eget.
0
Current Projects
Amet consectetur adipiscing elit praesent eu purus a tortor.

Price Tables

Silver Card
$25
Praesent eu purus a tortor scelerisque feugiat
integer condimentum lacus eget cursus.
Gold Card
$50
Praesent eu purus a tortor scelerisque feugiat
integer condimentum lacus eget cursus.
Platinum Card
$100
Praesent eu purus a tortor scelerisque feugiat
integer condimentum lacus eget cursus.

Testimonials

Pokud chcete, abyste si svatbu užili, využijte svatební koordinátorky. Pokud chcete, abyste vy i všichni svatebčané prožili jeden z nejlepších dnů vašeho života, rozhodně oslovte Nikol a její tým ze Svateb v Jizerkách. Naše svatba byla poměrně netradiční, a to především tím, že byla ve stylu Harry Potter. Jako zarytí fanoušci jsme měli bujnou fantazii a tím pádem také vysoké požadavky. Naštěstí jsme v Nikol našli spojence. Naše bláznivé nápady pomohla zhmotnit, byla kreativní, uměla dát konstruktivní kritiku a věci vymýšlela do detailu. Od první online schůzky až po svatební den probíhalo vše v naprosté pohodě a bez stresu.

Petr & Tuan
Petr & Tuan

Svatby v Jizerkách, ani nevíme, jak moooc koordinátorce Niki a jejímu týmu za vše poděkovat. Celá koordinace svatby včetně komunikace s dodavateli, konzultace s námi, zajištění všech našich přání a představ, návrhy a výroba oznámení i dalších tiskovin, realizace krásné výzdoby, perfektní koordinace předchozího i samotného svatebního dne, spolupráce s DJ, fotografem, kadeřnicemi, cateringem... přispěla k tomu, že jsme prožili nádherný svatební den, večer, noc... Vaše zkušenosti a služby na vysoké profi úrovni vřele doporučujeme všem budoucím nevěstám i ženichům a ještě jednou DĚKUJEME. Lenka a Honza Kožíškovi

Lenka & Honza
Lenka & Honza

Rádi bychom poděkovali celému týmu Svateb v Jizerkách, díky jejich přístupu a zkušenostem jsme si mohli užít náš den v klidu a bez stresu! Původní plán, že to zvládneme sami se nám pár měsíců před svatbou začal rozpadat a pomalu jsme propadali panice, i když jsme dodavatele měli vybrané, stále zbývalo spoustu "maličkostí".  Kromě toho, že nám předaly spoustu tipů a cenných rad, tak se také postaraly o tiskoviny, výzdobu, finální komunikaci s dodavateli a organizaci celého našeho dne. Svatební den byl přesně podle našich představ a na všechno holky pohotově reagovaly.

Petra & Alex
Petra & Alex

Map

Otevřít chat
1
💬 Můžeme Vám nějak pomoci?
Svatby v Jizerkách
Dobrý den 👋
Můžeme pro vás něco udělat?