Meet Our Amazing Team

Šárka
Šárka
KOORDINÁTORKA, ADMINISTRATIVA VELETRHU
Šárka je v týmu nejen jako svatební koordinátorka, ale též zajišťuje komunikaci a administrativu Svatebního Veletrhu.
Nikol
Nikol
JEDNATELKA, KOORDINÁTORKA, MARKETING A GRAFIKA
Nikol je jednou ze zakladatelek Svateb v Jizerkách. Postará se Vám o svatební tiskoviny a komunikuje s Vámi na sociálních sítích.
Veronika
Veronika
jednatelka, koordinátorka, obchod a backoffice
Veronika je jednou ze zakladatelek Svateb v Jizerkách, zajišťuje spolupráce a komunikaci s dodavateli a backoffice Svateb v Jizerkách.

Our Skills

0%
Photography
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
0%
Catering
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
0%
Entertainment
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
0%
Decor & Styling
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Testimonials

Naše svatba byla podle našich nejlepších představ a nemalou měrou k tomu přispěly dámy ze Svateb v Jizerkách. Před samotným obřadem jsme měli několik schůzek, jelikož jsme to měli do Jizerek dál, většina se konala on-line. Prošly s námi naše představy, nabídly různé další možnosti a uzpůsobily vše našim přáním. Při samotném dni svatby nám byly neustále nablízku, ochotně pomáhaly s nejrůznějšími věcmi, organizovaly hosty a hlídaly harmonogram. Byla to skvělá spolupráce. My sami jsme si potom mohli užívat náš den. Patří jim velké díky.

Petra & Petr
Petra & Petr

Na holky Svatby v Jizerkách jsem náhodou narazila na Instagramu. Celý svatební den v byl v jejich režii - postaraly se o nazdobení obřadního místa, zkoordinovaly cca 60 svatebních hostů, během odpoledne pohlídaly naplánovaný harmonogram a mohla bych vypisovat dál. Zkrátka bylo postaráno o všechny důležité věci, ale i o detaily. My jsme se do organizace nemuseli vůbec zapojovat a jen jsme si užívali s našimi hosty. Díky holkám jsme si náš den všichni naplno užili, bez stresu. Děkujeme moc I+J Švecovi

Ivča & Jarda
Ivča & Jarda

Chtěla bych Všem co plánují svatbu a nechtějí vše zařizovat sami doporučit skvělé koordinátorky ze Svatby v Jizerkách . Holky nám pomohly s plánováním našeho svatebního dne, daly kontakty na vizážistku, dj atd. Pomohly nazdobit svatební místo, místo obřadu a v den Svatby vše koordinovaly a já jsem opravdu moc ráda, že jsme tam holky měly. Díky za Vše ???????? Verča + Petr BERKOVI ????

Verča & Petr
Verča & Petr

Děvčata ze svateb jsem potkala na svatebním veletrhu, kde se mi jejich nabídka moc líbila. Domluvila jsem si schůzku a nestačila se divit s jak velkou profesionalitou, empatii a trpělivostí jsem se setkala. Nikča i Verča byly velice mile, dostali jsme spoustu cenných rad. Díky jejich přístupu a profesionalitě jsme se rozhodli, ze využijeme jejich služeb a bylo to, to nejlepší rozhodnutí, které jsme udělali. Všem mohu jejich práci jen doporučit, jsou skvělé. Dekujeme za skvělou práci. Jana a Romča, Bedřichov.

Jana & Roman
Jana & Roman

Od začátku jsme chtěli mít netradiční svatbu. A nápad Nikolky, udělat večerní zimní venkovní svatbu byl dokonalý. Malinko jsem se bála, že jsem to neměla pod kontrolou, protože se toho celého od pozvánek, fotografky, jídla, výzdoby, prostě všeho chopily děvčata a my přijeli k naprosto hotovému, dokonalému.
Přesně takhle jsme si to představovali a ještě jednou děkujeme!

Miluška & Pepa
Miluška & Pepa

Moc děkujeme týmu Svatby v Jizerkách, za zprostředkování a organizaci svatebního dne.
Koordinátorky za nás vykomunikovali vše s dodavateli, a ve svatební den se postaraly o naše hosty dokonale.
Rozhodně můžeme jejich služby doporučit, pokud si svůj den chcete užít naplno!
Děkujeme Šafránkovi

Verča & Jakub
Verča & Jakub
Otevřít chat
1
💬 Můžeme Vám nějak pomoci?
Svatby v Jizerkách
Dobrý den 👋
Můžeme pro vás něco udělat?