O nás

My z týmu Svatby v Jizerkách jsme tu pro Vás už od první chvíle Vašeho zasnoubení. Abyste neztráceli svůj drahocenný čas a svatbu si jaksepatří užili, vše připravíme, zrealizujeme a celý den zkoordinujeme zcela za Vás. Váš jediný úkol bude si svůj den hlavně užít a nic neřešit. Ať už plánujete svatbu v Liberci, Jizerských horách, Českém ráji či kdekoliv jinde, jsme tu proto, aby Vaše ANO bylo opravdu nezapomenutelné.

Veronika

Svatební bohyně

Mým hlavním cílem je úplná spokojenost obou novomanželů, ti jsou prioritou číslo jedna. Přípravy a koordinace svateb nelze vnímat jako práci od-do, je to můj koníček, ráda si se snoubenci povídám a zjišťuji jejich potřeby. Vše musí vyhovovat hlavně jim. Nevnucuji zažité svatební tradice, mám ráda originálně pojaté svatby. Se snoubenci jsem v nepřetržitém kontaktu, mohou se na mě kdykoliv obrátit.

Ozvěte se mi na veronika@svatbyvjizerkach.cz nebo +420 732 227 628

Nikol

Svatební umělkyně

Mojí prioritou je mít věci naplánované a být na vše připravená. Zajišťuji, aby snoubenci v den svatby necítili stres, ale naopak si přípravy užívali. Nejdůležitější je pro mě atmosféra celé svatby, snažím se maximálně naslouchat přání novomanželů a koordinací svatebních hostů pomáhám k hladkému průběhu dne. Ráda využiji své zkušenosti k vytvoření časového harmonogramu a zároveň ho v den svatby ohlídám.

Ozvěte se mi na nikol@svatbyvjizerkach.cz nebo +420 731 167 894

Jakub

Svatební bůh

Mojí hlavní starostí a radostí je komunikace s dodavateli a zajišťování technických stránek věcí. Vytvářím a provozuji svatební weby pro snoubence dle jejich přání. A pokud by se ženich při přípravách a svatbě cítil v ženské převaze, jsem připraven se kdykoliv zapojit.

Ozvěte se mi na jakub@svatbyvjizerkach.cz

Libor

Svatební umělec

V agentuře se starám o obchod a marketing. Připravuji všechny rozpočty, hlídám dodavatele a mým cílem je nepřekročit domluvený budget. Na sociálních sítích jsem jako doma a tak se snažím vše podstatné zveřejnit, aby se o tom všichni dozvěděli. Pokud se domluvíme, velmi rád pošlu do světa fotky z Vašeho jedinečného dne.

Ozvěte se mi na libor@svatbyvjizerkach.cz