Náš příběh

Píše se rok 2009 a dvě středoškolačky úspěšně maturují na všeobecném Gymnáziu v Děčíně.Shodou okolností je život obě zavál do Liberce, a to na Textilní fakultu TUL, i když každou na jiný obor. Může se zdát, že se jich cesty tímto krokem spojily, na ten správný okamžik si však musely ještě nějaký čas počkat. Obě mezitím získaly bakalářský titul, jedna se rozhodla pro pokračování ve studiu na fakultě, druhou osud na čas zavál do slunné Kalifornie. Čas plynul a náhodné setkání v srdci Liberce jejich kroky svedlo zase dohromady. Spolu začaly prožívat jak to dobré, tak to špatné a důležité okamžiky v jejich životech. V těch pracovních ale chtěly pořád něco víc. A jelikož svatby jsou jejich vášní a každá má za sebou svou vlastní, pohádkovou, právě založení svatební agentury byl jejich dosud nesplněný sen. Jsou maminky dvou nádherných dětí, milující partnerky svým protějškům a nerozlučné kamarádky. Jejich zkušenosti se odrážejí v jejich životech a žádná nevěsta či ženich se nemusí bát vložit svůj velký den do jejich rukou.

Veronika
VeronikaSvatební bohyně
Mým hlavním cílem je úplná spokojenost obou novomanželů, ti jsou prioritou číslo jedna. Přípravy a koordinace svateb nelze vnímat jako práci od-do, je to můj koníček, ráda si se snoubenci povídám a zjišťuji jejich potřeby. Vše musí vyhovovat hlavně jim. Nevnucuji zažité svatební tradice, mám ráda originálně pojaté svatby. Se snoubenci jsem v nepřetržitém kontaktu, mohou se na mě kdykoliv obrátit.
Nikol
NikolSvatební umělkyně
Mojí prioritou je mít věci naplánované a být na vše připravená. Zajišťuji, aby snoubenci v den svatby necítili stres, ale naopak si přípravy užívali. Nejdůležitější je pro mě atmosféra celé svatby, snažím se maximálně naslouchat přání novomanželů a koordinací svatebních hostů pomáhám k hladkému průběhu dne. Ráda využiji své zkušenosti k vytvoření časového harmonogramu a zároveň ho v den svatby ohlídám.

Náš tým

Zuzana
ZuzanaSvatební koordinátorka
Julie
JulieSvatební koordinátorka